Biznes

Przez Adwokat Ewa Stawecka

Co tutaj znajdziesz?

Prawnik na start

Prawnik na start. Dlaczego prawnik jest Ci potrzebny już na początku prowadzenia działalności gospodarczej?

Bardzo często wydaje nam się, że w momencie, kiedy zaczynamy prowadzić własny biznes, koszty jego prowadzenia są tak wysokie, że ostatnie o czym myślimy to pomoc profesjonalnego prawnika. Bardzo często jednak okazuje się, że gdybyśmy z takiej pomocy skorzystali, uniknęlibyśmy wielu nieprzyjemnych sytuacji i podjęlibyśmy bardziej opłacane biznesowo decyzje. Niestety wiele obiecujących biznesów upadło, bo właściciele „poszli na żywioł”, a nie myśleli o prawnym zabezpieczeniu swoich interesów. 

Sprawdź w tym może Ci pomóc prawnik!

Jak realizować cele

Jak formułować cele, tak aby je skutecznie realizować?

Co musisz wiedzieć o formułowaniu celów?

  • Cel musi być zapisany
  • Cel musi być określony pozytywnie
  • Cel musi być zapisany jako „jestem” a nie „chcę”

Twoja lista to do: rachunek zysków i strat, rozważenie sprzeczności i określenie celu w czasie oraz jego mierzalności.

Nie wiesz jak to zrobić? Przeczytaj nasz wpis! I to nie tylko w Nowym Roku. Wtedy, kiedy postanowisz realizować swoje cele!

MASZ DO NAS JAKIEŚ PYTANIA? PISZ ŚMIAŁO!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych oraz zamieszczoną na stronie Polityką prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest Ewa Stawecka prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Ewa Stawecka Kancelaria Adwokacka, NIP: 8661714172, REGON: 387481494, adres: Koźmice Małe 206, 32-020 Wieliczka.