Kim jesteśmy?

Adwokat Ewa Stawecka

Swoje wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w kancelariach prawnych wykorzystuje teraz prowadząc własną kancelarię adwokacką. Ma perfekcjonistyczne podejście do biznesu, ceni sobie porządek, dyscyplinę i profesjonalizm. Dba o każdy szczegół, dokładnie określa cele i ścieżkę do ich realizacji. Dlatego też świetnie czuje się w tworzeniu wszelkich dokumentów prawnych wymagających precyzji, dokładności i skrupulatności takich jak umowy, regulaminy, czy też dokumenty korporacyjne. Z uwagi na jej zamiłowanie do pięknych wnętrz i oryginalnego designu, poza zagadnieniami związanymi z szeroko pojętym prowadzeniem biznesu, zajmuje się również tematami związanymi z designem właśnie tj. prawem własności intelektualnej.

Prywatnie uwielbia górskie wędrówki, włoską kuchnię i gry komputerowe.

Aplikantka radcowska Kinga Tutko

Łamie stereotyp typowego prawnika. Chętnie słucha i pomaga w znalezieniu rozwiązania dla każdego problemu. Do każdej sprawy oraz każdej osoby pochodzi indywidualnie, ceniąc sobie różnorodność i niepowtarzalność. Nie boi się wyzwań i nigdy się nie poddaje. Chętnie patrzy w przyszłość, szukając szans na rozwój zarówno dla siebie jak i biznesu. Przedsiębiorczość i zamiłowanie do biznesu wyniosła z domu, a teraz stara się wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności pomagając innym.
Aktualnie pracuje w Fundacji, zajmując się m.in. prawem ochrony środowiska.

Prywatnie jest miłośniczką kotów (chociaż mówi, że kocha wszystkie zwierzęta), podróży, a także odkrywania nowych smaków kuchni azjatyckiej.

Nasza wizja

W ramach tego projektu chcemy stworzyć miejsce, w którym każda kobieta będzie się czuła bezpiecznie, znajdzie potrzebną wiedzę, mnóstwo wsparcia i takiej świadomości, że jest ktoś kto rozumie ją i jej obawy, a do tego potrafi pomóc.

Każdy przedsiębiorca był kiedyś na początku swojej biznesowej drogi, dlatego teraz my chcemy pomóc Tobie bezboleśnie przejść przez ten proces.